Essentials

Volný program

Volné programy můžou být nuda. Ne ale na BoTea! Vydej se s kámošema za dobrodružstvím a nebo vyraž sám, mezi rovery MS kraje se kámoš vždycky najde!

Doprovodné aktivity? To je kino, koupaliště, čajovna, odpočinek v teepee, deskovky, turnaj v piškvorkách a mnohé další se stále připravují! Odpočívej aktivně!

• Kino
    BoTea v kině? O zábavu bude postaránno!

Slyšíš správně, BoTea opět ovládne kino Panorama Klimkovice. Co se bude promítat je na tobě.

O filmech se bude hlasovat. Rádi vám nabídneme kvalitní filmy s myšlenkou i komedie pro zasmání. Navíc je kino skvělé místo k odpočinku, případně ke spánku.

• Koupaliště
    Nad kinem mávneš rukou? A co takhle koupaliště?!

ANO! Na BoTea si můžeš užít volný vstup na Koupaliště Klimkovice. To nabízí jeden mělčí bazén a jeden plavecký, hlubší, se skokanským můstkem.

Nemůžeme zaručit koupací počasí v polovině září, ale v tom je právě ta zábava. Pojď si zchladit hlavu!

Ceremoniály

Zahájení a ukončení našeho moravskoslezkého setkání roverů proběhne opět ve velkém stylu!

Samozřejmostí je zábava a dobrá hudba, která k ceremoniálům patří. Bude to prostě veliká párty.

Oproti minulému ročníku jsme vychytali mouchy, makáme na tom, aby program sedl každému bez rozdílu.

Velká hra

Kdo si hraje, nezlobí. Velká hra na téma Totality je další z věcí, co tě na BoTea čekají.

Budeš si moci zahrát společně se všemi učastníky, vybiješ se a bude to dokonce i velká sranda!

Počasí objednáno, tento rok se nenecháme zastrašit žádným deštěm. Budeš ale ty mít tolik odvahy?

Služba

Jsem rover, sloužím, sloužím straně.

Kromě služby straně se ale nově budeme na BoTea věnovat i dobrovolnické službě pro okolí. Protože každá pomocná ruka se počítá!

Budeš si moct vybrat z několika aktivit, zaručujeme, že všechny budou smysluplné a budeš z nich mít dobrý pocit. Vyšší mzdu nenajdeš!

Přednášky

Ne jeden, ne dva, ale tři bloky přednášek ti může BoTea nabídnout, navíc se širokým spektrem výběru!

Pojďme se společně vzdělávat a rozvíjet za asistence skvělých přednášejících.

Postupně ti budeme jednotlivé přednášející představovat a 31. 8. 2018 pak spustíme přihlačování na jednotlivé přednášky.

Čaj

BoTea bez čaje bylo jen Bo!

I letos můžeš počítat se Skautská čajovna Kmotr a jejich haldou čajů, jejichž názvy nebudeš umět vyslovit, ale i dobroty k zakousnutí orgasmických chutí.

Naše životy nemaj smysl dokud si nepřečtem moudra ze sušenek štěstí!