Kontakt

Kde nás najdete?

Facebook: @KRSBoTea

Instagram: @krs_botea

FB událost: KRS BoTea 2018

E-mail: krsbotea@gmail.com

Kde se akce koná?

BoTea je prostě v Klimkovicích, malém lázeňském městě 10 minut od Ostravy. A to doslova v celém městě. Ve Volném programu je možnost využít kino nebo bazén, Služba pak bude probíhat po celém městě i okolí a na jídlo je to kousek na klimkovické náměstí. Hlavní část akce bude ale soustředěna na budově Modré školy (Komenského 112; 742 83 Klimkovice). Tam budou také všichni přijíždět a budou zde ubytováni. 

Jak se k nám dostanete?

Do Klimkovic se dostanete:

Autem, kterým bude nejlepší dojet na náměstí v Klimkovicích (GPS: 49.7864469N, 18.1323042E), kde je parkoviště.

Ostravskou MHD ze zastávky Svinov mosty, d.z. (při přestupu z tramvaje) nebo Svinov nádraží (která se nachází hned před budovou nádraží Ostrava-Svinov). Z těchto zastávek do Klimkovic míří autobusy č. 64 a 53.

  • 64 (Svinov mosty d.z. - Sanatoria)

Z tohoto autobusu vystup na zastávce Klimkovice centrumCesta trvá 13 minut a přsný jízdní řád najdeš zde.

  • 53 (Svinov mosty d.z. - Polanka)

Z tohoto autobusu vystup na zastávce Požárnická. Cesta trvá taky 13 minut a jízdní řád na tuto linku najdeš zde.

Na místě:

Z obou zastávek i parkoviště povedou šipky až k Modré škole (Komenského 112; 742 83 Klimkovice). Brány BoTea budou otevřeny v 16:00. V 17:00 bude začínat první program. Prosíme ale, aby jsi přišel radši dříve, aby jsi stihl vyřídit vše u vstupu a vklidu se ubytovat. V případě jakýchkoliv dotazů k cestě nebo k čemukoliv jinému piš na mail nebo na fb. Pokud by jsi měl problém s časem příjezdu, napiš nám taky, určitě se domluvíme, aby jsi o nic nepřišel.