Q & A

1) Kdy bude spuštěna registrace?

Jelikož sleduješ náš Facebook, určitě víš, že to bude 31. 5. 2018 přesně v 20:00 na tomto webu. Stačí pak, když se přihlásíš přes SkautIS (ikona v pravém horním rohu), v záložce Registrace pak vyplňíš Registrační formulář a zmáčkneš "Registrovat"

2) Jak si budu vybírat přednášky?

Oproti minulému roku, kdy se přednášky vybíraly na místě, jsme letos udělali krok vpřed. Registrace na přednášky bude spuštěna 31. 8. 2018 opět v 20:00. Opět bude zde na webu. Budeš si vybírat přednášky ze tří bloků, všechny přednášky i přednášející ti budeme postupně představovat, aby sis mohl vklidu vybrat. Kapacita přednášek bude omezená, takže kdo dřív přijde, ten dřív mele.

3) Jaký bude program akce?

Přesný harmonogram se dozvíš až na místě, ale už teť ti spoustu z něho představujeme na našem Facebooku, Instagramu, události a i tady na webu v záložce Essentials.

4) Jaké je věkové omezení účastníků?

Maximální věková hranice u nás není, rádi přivítáme kohokoli, bohužel s minimem už je to složitější. Protože jsme opravdu roverské setkání, určili jsme minimální věk 15 let (nejpozději poslední den akce). Pokud ses tedy narodil dříve než 16. 9. 2003, máš to v suchu. Pokud ne, moc nás to mrzí, ale potkáme se určitě na jiné akci ;)

5) Jak bude zajištěno jídlo?

Protože jsme od minulého roku navýšili počet účastníků, nebylo by v našich silách a ani v silách kuchyně připravovat plnou penzi pro tolik lidí. Společně tedy budou zařízené snídaně a večeře, ale o oběd se musí každý postarat sám. Na náměstí ale na vás čekají dva skvělé podniky, pizzérie Rozmanit a hostinec U Feldů, kde vyřizujeme slevu pro hladové skauty. Navíc o kousek dál stojí i Hruška, takže hlady určitě nezemřeš. Samozřejmě bude prostor pro ohřátí vlastního jídla nebo třeba zalití tzv. 'jídel ze sáčku'.

6) Můžu si s pěknou organizátorkou dát vychlazenou 10° nebo panáka na zdraví?

To určitě můžeš, pokud bude chtít, ale ne na akci a v areálu. Pokud si U Feldů nebo v Rozmanitu dáš jedno k obědu (a je ti 18), nemáme nic proti, ale opravdu nechceme aby se někdo u účastníků opilý potácel po městě. Přece jenom jsme skauti, tak ať si neděláme špatnou reklamu.

6) Můžu jet, pokud jsem z jiného kraje?

Určitě máš šanci na BoTea jet, ale přednost dostanou účastníci z MSK. Pokud ale zbyde místo, rádi tě uvidíme.

7) Kolik za BoTea zaplatím a co všechno je v ceně?

BoTea letos bude stát 300 Kč. V ceně jsou večeře a snídaně, neomezený přísun tekutin, ubytování včetně zázemí, nadupaný program. Kromě toho samozřejmě šátek a pár upomínkových věcí ;)

8) Mám si vzít kroj?

ANO!!!!!!!!!

Nenašli jste odpověď na svoji otázku? Zeptejte se.

Pro položení otázky se musíte přihlásit přes skautIS.